^ Do góry
facebook

Czynne

Usługowy Zakład Optyczny

Okulary Progresywne

Witamy w Naszym serwisie!
 

Nasz zakład jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy w pełni profesjonalną usługę począwszy od pomocy we właściwym doborze twarzowych opraw, jak również szkieł odpowiadających żądaniom każdego klienta. Polecamy soczewki okularowe wiodących firm - JZO oraz Essilor.

Swoją pracę wykonujemy już od prawie 40 lat. Przez ten czas doskonaliliśmy nasze usługi w pełni satysfakcjonując większość naszych klientów. Korzystając z naszej oferty mogą być państwo pewni:

  • najwyższej jakości świadczonych usług,
  • odpowiedniego serwisu i naprawy okularów,
  • konkurencyjnych cen naszych produktów.

 

Nasz zakład jest dystrybutorem opraw wielu firm, dla każdego i na każdą kieszeń. W swojej ofercie posiadamy markowe oprawy firmy Eschenbach, Silhouette, Giorgio Armani, Ray Ban, Nike, Posch, Daniel Hechter i wielu innych. Na oprawy udzielamy gwarancji nawet do 6 lat. Są one bardzo trwałe, wykonane z porządnego tworzywa, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Profesjonalny optyk z doświadczeniem!

 

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów i usług, proponujemy między innymi :

  • komputerowe badanie wzroku
  • ekspresowe wykonanie okularów

 

 

Realizujemy wszystkie recepty ze zniżką Narodowego Funduszu Zdrowia, wykonujemy najtrudniejsze prace, z najlepszej jakości materiałów optycznych.  Pracując na nowoczesnym automacie firmy NIDEK gwarantujemy precyzyjne wykonanie okularów.