^ Do góry
facebook

Czynne

Usługowy Zakład Optyczny

Okulary Progresywne

Osoby pracujące dużo za "kółkiem" są narażeni na duże zmęczenie oczu. Jaskrawe słońce, odbicia światła na jezdni bądź na szybach samochodów jadących dalej osłabiają naszą koncentrację i powodują utratę ostrości wzroku.
Okulary, które mogą nam pomóc w prowadzeniu samochodu to przeciwsłoneczne okulary zawierające filtry polaryzacyjne. Dzięki temu komfort jazdy w okularach z polaryzacją jest maksymalnie zwiększony.

Zalety soczewek polaryzacyjnych:

  • eliminowanie uciążliwych dla oczu odblasków, a przepuszczenie tylko użytecznego światła pochodzącego od oglądanego przedmiotu,
  • zmniejszenie zmęczenia oczu,
  • lepsza ostrość widzenia,
  • prawidłowe rozróżnianie kolorów,
  • zwiększenie kontrastu widzenia.

Gotowe okulary przeciwsłoneczne są bardzo dobre dla osób nie mających wady korekcji. Co jednak z tymi, którzy mają nosić okulary korekcyjne?
Rewelacją na polskim rynku są specjalne uniwersalne okulary DRIVEWEAR. r /> To wyjątkowe soczewki stworzone z myślą o kierowcach. Łączą one w sobie zalety soczewek fotochromowych (zmieniających swe zaciemnienie i kolor w zależności od ilości światła, które na nią pada) i polaryzacyjnych (redukujących oślepiające odbicia od płaskich powierzchni). Dzięki takiemu połączeniu gwarantują komfortowe widzenie w każdych warunkach.

Dowiedź się więcej: Zadbaj o oczy! DRIVEWEAR!